درباره ما

شركت دانش بنيان آروين زيست سلامت در راستاي پاسخگويي به نياز كشور در حوزه سلامت و محصولات بيوتكنولوژيك با همت تعدادي از اعضاي هيات علمي مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي، فعاليت خود را در زير مجموعه هلدينگ تحقيقاتي، توليدي و بازرگاني آروين پژوهان نور از سال 1395 آغاز کرد.

این مجموعه تلاش دارد که فعالیت خود را در زمينه تحقيق، توسعه و توليد كيت‌هاي تشخيص طبي انساني و حیوانی همچون كيت‌هاي تشخيص سريع (رپيد تست) و الايزا گسترش دهد.

در حال حاضر با وجود بسترهای علمی و فنی قوی و سرمایه گذاری کلان اقدام به راه اندازی سالن تولید به صورت clean room جهت تولید کیت های تشخیصی با اجرای الزامات ISO:13485 نموده است.

image
شركت دانش بنيان آروين زيست سلامت در راستاي پاسخگويي به نياز كشور در حوزه سلامت و محصولات بيوتكنولوژيك با همت تعدادي از اعضاي هيات علمي مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي، فعاليت خود را در زير مجموعه هلدينگ تحقيقاتي، توليدي و بازرگاني آروين پژوهان نور از سال 1395 آغاز کرد. این مجموعه تلاش دارد که فعالیت خود را در زمينه تحقيق، توسعه و توليد كيت‌هاي تشخيص طبي انساني و حیوانی همچون كيت‌هاي تشخيص سريع (رپيد تست) و الايزا گسترش دهد.
شرکت آروین پژوهان نور در قالب هلدینگی فعال در حوزه سلامت، در سال 1385 با بهره گیری از توانمندی های اعضای هئیت علمی دانشگاه ،متخصصین نخبه و کارشناسان مجرب و متهعد در دو حوزه تجهیزات آزمایشگاهی ، صنایع واکسن و داروسازی و اخیراً تولید تاسیس گردید. ماموریت این هلدینگ تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور، تامین ماشین الات خطوط تولید دارو و واکسن از کمپانی های معتبر اروپایی و امریکایی ، اسیایی و انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن میباشد.
شرکت آروین پژوهان نور در حوزه آزمایشگاهی و در زمینه تجهیزات تشخیصی (IVD) با نام تجاری آروین لب در زمره برترین شرکت های وارد کننده کشور محسوب می گردد.تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور با نمایندگی انحصاری شرکت های بزرگی نظیر Sysmex, Hyphen BioMed, Siemens در حوزه انعقادی و Mikrogen در حوزه کیت های تاییدی عفونی و iSED Alcor در حوزه هماتولوژی و کیت های کنترل کیفی شرکت Oneworld accuracy می باشد.
شرکت آروین پژوهان نور درحوزه ارائه ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید دارویی و واکسن با نام تجاری آروین فارما علاوه بر انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن به عنوان نماینده رسمی و انحصاری چندین کمپانی بزرگ آمریکایی، اروپایی و چینی با استفاده از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و نیز برگرفته از استانداردهای cGMP اروپا و FDA آمریکا آمادگی خود را به منظور تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه ها اعلام می نماید

اعضای هیات مدیره

دکتر حسن مروتی

مدیر عامل آروین زیست سلامت

دکتر محمد حسین مروتی

رئیس هیئت مدیره آروین زیست سلامت

دکتر مجتبی شهرام یار

عضو هیئت مدیره آروین زیست سلامت

مدیران

مهندس امیر رحمتی

قائم مقام مدیر عامل

دکتر آنیتا احمدی

مدیر تولید و مسئول فنی

ندا کاشی

مدیر فروش بخش آزمایشگاهی

شهرام پیری صدیق

مدیر مارکتینگ و تبلیغات

فرزاد حشمتی

مدیر مالی و اداری

مجوز ها

نیاز به وقت ملاقات نیست

کارشناسان آروین زیست سلامت به صورت رایگان به شما مشاوره میدهند.