درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان آروین زیست سلامت در راستای پاسخگویی به نیاز کشور در حوزه واکسن و کیت های تشخیص طبی با همت اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در سال 1395 در زیر مجموعه هلدینگ آروین پژوهان نور تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و توزیع محصولات تشخیص طبی از جمله کیت های تشخیص سریع، الایزا و معرف‌ های تشخیصی فعالیت خود را آغاز نموده و تولید مواد اولیه مورد استفاده در صنعت واکسن سازی و فرآورده های بیوتکنولوژی را در دستور کار خود قرار داده است.

از اهداف اصلی این مجموعه، ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی، توسعه توان علمی، تحقیقات و بومی سازی فناوری روز در زمینه های زیستی، پزشکی، دامپزشکی و کشاورزی به منظور ایجاد جامعه سالم می‌باشد.

شرکت آروین زیست سلامت، زیرساخت هایی مانند ماشین آلات پیشرفته، اتاق های تمیز، نیروی فنی مجرب و اجرای سیستم مدیریت کیفیت را برای محصولات پزشکی بر اساس الزامات EN:ISO 13485:2016فراهم نموده و همواره در تلاش است تا ابزار تشخیص دقیق، قابل اعتماد، آسان، مقرون به صرفه و مناسب برای کاربران و محیط زیست را در اختیار عموم قرار دهد. این محصولات می توانند به طور گسترده در بیمارستان ها، آزمایشگاه های بالینی، مطب پزشکان، کلینیک های دامپزشکی و مصارف خانگی به منظور غربالگری، پیش آگهی، تشخیص و نظارت بر درمان استفاده شوند.

آروین پژوهان نور

شرکت آروین پژوهان نور درحوزه ارائه ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید دارویی و واکسن با نام تجاری آروین فارما علاوه بر انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن به عنوان نماینده رسمی و انحصاری چندین کمپانی بزرگ آمریکایی، اروپایی و چینی با استفاده از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و نیز برگرفته از استانداردهای cGMP اروپا و FDA آمریکا آمادگی خود را به منظور تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه ها اعلام می نماید

دکتر حسن مروتی خمسی

مدیر عامل آروین زیست سلامت

شرکت آروین پژوهان نور

رئیس هیئت مدیره آروین زیست سلامت

دکتر مجتبی شهرام یار

عضو هیئت مدیره آروین زیست سلامت